Aktualności naszego żłobka

07-10-2016. Koncert.

Było naprawdę głośno. Poszły w ruch miski i łyżki różnej wielkości. Dzieci uczyły się pojęć „głośno”, „cicho”. Bardziej wychodziło to pierwsze 😃.  Jedna miska została stracona. 😱  . Dzieci uczyły się również grać na flecie. 

    

    

   

05-10-2016. Rysowanie rodziny.

Oj. Działo się. Wyobraźnia pracowała. Rodzina przedstawiona była pierwszorzędnie. Czasem- chyba nawet zawsze 😄- nie można było odkryć, gdzie stoi mama, a gdzie tata. Ale dzieciaczki dobrze to wiedziały. 😃 

    
    
    
    
    
    

 

28-09-2016. Nauka kolorów.

Dzieci uczyły się dwóch kolorów: czerwony i żółty. Poprzez skojarzenia takie jak żółte jak słoneczko, czerwone jak biedronka świetnie radziły sobie z zapamiętywaniem kolorów. Wyszukiwały wskazane kolory w swojej garderobie oraz pokazywanych zabawkach. Utrwalanie  kolorów  odbywało się poprzez szukanie czerwonego i żółtego klocka w zabawie w chowanego. 
   
    
    
    
    
 

23-09-16 piątek. Wyklejanie buziek. 😄

Była naprawdę wesoła zabawa. Dzieci starały się jak mogły precyzyjnie przyklejać wycięte z bibuły części twarzy. A ile było potem sprzątania. 😅 

    
   

21-09-16 środa. Nauka części ciała, wyrażanie emocji.

   Dzieci uczyły się pokazywać części twarzy. Uczyliśmy się również wyrażać emocje takie jak radość, smutek, zdziwienie, złość. Trzeba przyznać, że niektóre z dzieci to urodzeni aktorzy.😀     

    
     
   

Pożegnanie naszych żłobkowiczów

Część naszych dzieci po wakacjach zacznie uczęszczać do przedszkola. Urządziliśmy im pożegnanie. Były tańce, zabawy, wręczanie dyplomów i oczywiście smaczny posiłek.

zabawa

posilek

Przedstawienie

14 października odwiedził nas Teatr Żywego Aktora z Krakowa. Dzieci obejrzały przedstawienie pod tytułem „Przygody Koziołka Pacanołka”. Zapraszamy do obejrzenia filmiku:

Spektakl

24 kwietnia 2012 roku odwiedził nas teatr lalek „Pinokio” z Nowego Sącza. Maluszki zobaczyły spektakl pod tytułem ”Kłamstwa kozy”. Zobacz film i zdjęcia:

Spektakl dla dzieci

Teatr lalek dla dzieci

Atrakcje dla dzieci w Szczecinie

Przedstawienie w żłobku

Catering

Rozpoczęliśmy współpracę z zewnętrzną firmą dostarczającą posiłki do naszej placówki. Starannie przygotowane potrawy smakują dzieciom i co ważniejsze są bardzo zdrowe.